skip to main | skip to sidebar
Desenez cu lumina frumosul din oameni...Dana vasile

marți, 9 martie 2010

Vreau o speranta


Un copil ca toti copiii, cu vise frumoase despre printi si printese, care a trebuit sa se trezeasca inainte de a apuca sa viseze...



Publicat de Dana la 02:57
Etichete: Vreau o speranta

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Postare mai nouă Postare mai veche Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postare comentarii (Atom)

Balet

Arhivă blog

  • ▼  2010 (23)
    • ►  aprilie (2)
    • ▼  martie (21)
      • Floare de colt - Malaiesti
      • Flower girl
      • Romania Pitoreasca
      • Prima Evadare
      • Spirit nomad
      • Vreau o speranta
      • Iron Maiden
      • Free to stay
      • Lama taioasa
      • Ups...si de la capat
      • Replica propriului destin
      • Pasion de Buena Vista
      • Ich warte hier
      • Unique
      • Un loc, printre locuri
      • Primaverile lui Tudor Gheorghe
      • Ice Climbing 2010 - Busteni
      • Iron Man
      • Baiadera
      • Sleeping Beauty
      • ZZ Top
  • ►  2009 (29)
    • ►  octombrie (29)
  • ►  2008 (4)
    • ►  aprilie (4)

Despre mine

Dana
Vizualizați profilul meu complet

Abonați-vă la

Postări
Atom
Postări
Comentarii
Atom
Comentarii